MEYER RFID HAKKIMIZDA


1878 yılına dayanan Meyer; kart basma saatleri ve bekçi devriye kontrol saatlerini firma ve kamu kurumlarının ihtiyacı doğrultusunda üretmeye başlamıştır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla teknolojiyi yakından takip ederek AR-GE çalışmalarına yatırım yapmış ve ülkemize bu teknolojilerin en hızlı şekilde entegrasyonunu gerçekleştirmiş.

Gelişen teknoloji ile birlikte önce personel kartları, daha sonrada parmak izi okuyucular, yüz tanıma cihazları ve damar tanıma cihazları gibi gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanıma sunmuştur.

Güvenlik ve Biometrik alanında lider konuma gelen Meyer, müşterilerden gelen özellikle büyük boyutlu stok ve depo takip, firma otopark giriş çıkış sistemleri gibi firmalar için takip edilmesi zor alanlar için RFID teknolojisinden faydalanarak çözümler geliştirmeye başlamıştır.

RFID alanında gerçekleştirilen en büyük ve en fazla proje ile bu alanda da liderliğini ispatlamıştır. Bu süreçte hizmet verilen müşteri sayısı artmasıyla birlikte Meyer A.Ş iştiraki olarak şirketleşmeye giderek MeyerRFID ismi altında sadece bu alanda uzmanlaşmış olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Meyer Group Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Kuruluş: 1878