RFID OKUYUCULAR


RFID projelerinin temel bileşeni radyo sinyallerini yayan ve tekrar toplayan RFID Reader 'lardır. Doğru readerin seçilmesi gelişmiş mühendislik yeterlilikleri gerektirmektedir. Öncelikle seçilecek okuyucuların çevredeki sinyal durumu, RFID etiketler ve bulunacakları yüzeyler, çevredeki maddeler ve bunların konumları, sistemin ne amaçlar kullanılacağı, bu amaca dönük hazırlanan yazılımın özellikleri, iklim koşulları gibi birden fazla değişkene bağlıdır.

MeyerRFID olarak bu değişkenleri hesaplayarak projenin başında, başarıyı getirecek RFID okuyucuları seçmeye özen göstermektedir. Meyer Ar-Ge departmanı olarak geliştirilen Meyer RFID okuyucuların üretimini gerçekleştirilmesine karşın projelerde daha yüksek başarı oranını yakalamak için alanlarında dünya dileri olan Impinj RFID, Sonitor RFID, Motorola RFID gibi okuyucularıda geniş ürün yelpazesinde yer vermektedir.

IMPINJ

Amerikan Impinj firmasının eşsiz ürünleri Speedway ve xArray RFID okuyucuları, benzersiz bir şekilde, hareketleri algılar ve takip eder.

SONITOR

Ultrason dalgaları ile elektromanyetik kirlilik oluşturmayan Sonitor sistemi sağlık sektörü'nün bir numaralı tercihidir.

MEYER

Aktif rfid projelerinde yüksek performans ve uygun maliyetli Meyer Okuyucular idealdir.

impinj RFID okuyucu
sonitor RFID okuyucu
motorola RFID okuyucu

GLOBAL MARKALAR

Başarılı projeler için iyi donanımlar tercih etmek, Meyerrfid için birinci kuraldır. Dünya'daki seçkin projelerde kullanılan rfid okuyucular Meyer projelerinde özenle seçilerek kullanılır. Uzun vadeli analizlerde iyi donanımların daha karlı yatırımlar olduğu ortaya çıkmaktadır.